Korona Hotelu Vinnica
Wybierz termin pobytu
Przyjazd
Wyjazd

Hotel Vinnica - wynajem sali konferencyjnej – Kraków, Wieliczka

line2

Hotel Vinnica jest miejscem, w którym z powodzeniem zorganizują Państwo sesje szkoleniowe czy spotkania biznesowe – proponujemy wynajem sal konferencyjnych. Hotel Vinnica położony jest w doskonałej lokalizacji, w sąsiedztwie Kopalni Soli „Wieliczka” i jedynie 15 kilometrów od centrum Krakowa, co gwarantuje łatwy dojazd ze stolicy Małopolski. Posiadamy doskonale przygotowane sale konferencyjne i szkoleniowe na wynajem, a także niezbędne zaplecze techniczne.

Sale konferencyjne w Hotelu Vinnica

Nasz hotel dysponuje dwiema świetnie przygotowanymi salami konferencyjnymi na wynajem. Obydwie sale mogą jednocześnie pomieścić nawet 1000 osób. Mamy również doskonałą propozycję dla tych z Państwa, którzy poszukują nieco mniejszej sali konferencyjnej w okolicach Krakowa i Wieliczki. W Hotelu Vinnica znajduje się także mniejsza sala szkoleniowa, która umożliwia organizację bardziej kameralnych spotkań – dla około 30 uczestników.

Profesjonalna organizacja konferencji i szkoleń

Oferowane przez nas sale konferencyjne i szkoleniowe na wynajem są w pełni wyposażone w niezbędny sprzęt. Nowoczesne wyposażenie umożliwia organizację spotkań biznesowych w sposób profesjonalny i na najwyższym poziomie. Sale można bez problemu zaaranżować tak, aby ustawienie stołów było nie tylko komfortowe dla uczestników spotkania, ale również sprzyjało ergonomii pracy. Hotel Vinnica zlokalizowany jest niedaleko miejscowości o dużym potencjale turystycznym – Wieliczki i Krakowa, co dla osób biorących udział w konferencji może stanowić dodatkowy walor.

Hotel Vinnica – miejsce sprzyjające spotkaniom biznesowym

Hotel Vinnica położony tuż obok Wieliczki i niedaleko centrum Krakowa. Oferujemy nie tylko świetne zaplecze techniczne sal konferencyjnych na wynajem, ale również komfortową bazę noclegową. Uczestnicy sesji szkoleniowych, spotkań integracyjnych i biznesowych mają do dyspozycji 23 pokoje i 3 apartamenty. Gwarantujemy profesjonalną obsługę oraz spokojną atmosferę, sprzyjającą pracy.

korona

Hotel Vinnica

Sygneczów 1
32-020 Wieliczka