Korona Hotelu Vinnica
Wybierz termin pobytu
Przyjazd
Wyjazd

Hotel Vinnica - sala weselna - Kraków, Wieliczka

line2

Ślub jest jednym z najważniejszych, ale i najpiękniejszych dni w całym życiu – młoda para zaczyna nowe, wspólne życie. Ceremonia zaślubin, przysięga małżeńska, wymiana obrączek, a w końcu wspólne świętowanie tego szczególnego wydarzenia wraz z rodziną i najbliższymi należą do niezapomnianych przeżyć. Organizacja uroczystości i sala, w której odbywa się przyjęcie weselne, zasługują na specjalną oprawę i powinny być perfekcyjne. Hotel Vinnica, położony tuż obok Wieliczki i Krakowa, serdecznie zaprasza wszystkich narzeczonych, którzy chcą uczcić ten dzień w sposób wyjątkowy. W naszym hotelu znajdą Państwo przepiękne sale weselne na wynajem, umożliwiające organizację wspaniałej, niezapomnianej uroczystości.

Sala weselna w Wieliczce
 

Sale weselne w Hotelu Vinnica

Hotel Vinnica położony jest w Sygneczowie – urokliwej miejscowości, tuż obok Wieliczki i Krakowa. Dysponujemy dwiema wytwornymi salami weselnymi na wynajem, które umożliwiają organizację nawet najbardziej wytwornego przyjęcia. W zależności od preferencji mogą Państwo wybrać Salę Szampańską, przestronną, zwieńczoną kopułami, o powierzchni ponad 700 m2, lub zaaranżowaną na XIX-wieczną winnicę Salą Porto, o powierzchni ponad 500 m2. Obydwie sale na wynajem w naszym hotelu są klimatyzowane, dzięki czemu, przez cały czas trwania uroczystości weselnych, możliwe jest utrzymanie komfortowej temperatury. Zachęcamy narzeczonych z Wieliczki, Krakowa, ale również z innych miejscowości, do powierzenia nam organizacji tego wyjątkowego dnia.

 

Wyjątkowa oprawa wyjątkowej uroczystości

Hotel Vinnica w Wieliczce koło Krakowa gwarantuje organizację uroczystości weselnych na najwyższym poziomie. Przestronne, klimatyzowane sale na wynajem przygotowane są ze szczególną starannością i z dbałością o szczegóły. O to, by para młoda i goście weselni czuli się wyjątkowo przez całą uroczystość, dba profesjonalna obsługa. Nasz hotelowa restauracja przygotowuje specjalne dania, które zachwycą podniebienia wszystkich weselników. Goście mają do dyspozycji bazę noclegową - 23 pokoje oraz 3 apartamenty. Hotel Vinnica zaprasza do wspólnego świętowania do białego rana.

Oferty weselne do pobrania:

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub poprzez e-mail. Z przyjemnością omówimy Państwa oczekiwania.

 

Organizacja wesela w Wieliczce
korona

Hotel Vinnica

Sygneczów 1
32-020 Wieliczka