Korona Hotelu Vinnica
Wybierz termin pobytu
Przyjazd
Wyjazd

Hotel Vinnica - sala weselna - Kraków, Wieliczka

line2

Ślub jest jednym z najważniejszych, ale i najpiękniejszych dni w całym życiu – młoda para zaczyna nowe, wspólne życie. Ceremonia zaślubin, przysięga małżeńska, wymiana obrączek, a w końcu wspólne świętowanie tego szczególnego wydarzenia wraz z rodziną i najbliższymi należą do niezapomnianych przeżyć. Organizacja uroczystości i sala, w której odbywa się przyjęcie weselne, zasługują na specjalną oprawę i powinny być perfekcyjne. Hotel Vinnica, położony pod Krakowem, tuż obok Wieliczki, serdecznie zaprasza wszystkich narzeczonych, którzy chcą uczcić ten dzień w sposób wyjątkowy. W naszym hotelu znajdą Państwo przepiękne sale weselne na wynajem, umożliwiające organizację wspaniałej, niezapomnianej uroczystości.

Sala weselna w Wieliczce

Sale weselne w Hotelu Vinnica

Hotel Vinnica położony jest w Sygneczowie pod Krakowem – urokliwej miejscowości, tuż obok Wieliczki. Dysponujemy dwiema wytwornymi salami weselnymi na wynajem, które umożliwiają organizację nawet najbardziej wytwornego przyjęcia. W zależności od preferencji mogą Państwo wybrać Salę Szampańską, przestronną, zwieńczoną kopułami, o powierzchni ponad 700 m2, lub zaaranżowaną na XIX-wieczną winnicę Salą Porto, o powierzchni ponad 450 m2. Obydwie sale na wynajem w naszym hotelu są klimatyzowane, dzięki czemu, przez cały czas trwania uroczystości weselnych, możliwe jest utrzymanie komfortowej temperatury. Zachęcamy narzeczonych z Wieliczki, Krakowa, ale również z innych miejscowości, do powierzenia nam organizacji tego wyjątkowego dnia.

 

Wyjątkowa oprawa wyjątkowej uroczystości

Hotel Vinnica w Wieliczce pod Krakowem gwarantuje organizację uroczystości weselnych na najwyższym poziomie. Przestronne, klimatyzowane sale na wynajem przygotowane są ze szczególną starannością i z dbałością o szczegóły. O to, by para młoda i goście weselni czuli się wyjątkowo przez całą uroczystość, dba profesjonalna obsługa. Nasza hotelowa restauracja przygotowuje, pod okiem szefa kuchni, specjalne dania, które zachwycą podniebienia wszystkich weselników. Goście mają do dyspozycji bazę noclegową - 24 pokoje oraz 2 apartamenty. Hotel Vinnica pod Krakowem zaprasza do wspólnego świętowania do białego rana.

Oferty weselne do pobrania:

 
Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub poprzez e-mail. Z przyjemnością omówimy Państwa oczekiwania.

 

Organizacja wesela w WieliczceHotel Vinnica *** idealne miejsce na przyjęcie weselne

Hotel VINNICA

 

Sygneczów 1 

32-020 Wieliczka

Organizacja Przyjęć Weselnych   
 +48 662 pokaż telefony032 061
+48 661 506 622

 
kontakt@hotelvinnica.pl
 

(*) - Wypełnij wymagane pola

korona

Hotel Vinnica

Sygneczów 1
32-020 Wieliczka