Korona Hotelu Vinnica
Wybierz termin pobytu
Przyjazd
Wyjazd

Hotel Vinnica - organizacja imprez okolicznościowych - Kraków, Wieliczka

line2

Wyjątkowe wydarzenia w życiu wymagają starannego przygotowania, odpowiedniej oprawy i mistrzowskiej organizacji. Jeśli szukają Państwo miejsca, które sprosta nawet najwyższym wymaganiom, w którym będą mogli Państwo świętować z najbliższymi, bez martwienia się o sprawy organizacyjne, zapraszamy do Hotelu Vinnica. Nasz hotel położony jest w Sygneczowie – w sąsiedztwie Kopalni Soli „Wieliczka”, 15 kilometrów od centrum Krakowa. Posiadamy dwie sale bankietowe, idealne do wyprawienia chrzcin, jubileuszy, komunii oraz innych, ważnych dla Państwa, imprez okolicznościowych.

Przyjęcia w uroczym zakątku Małopolski

Hotel Vinnica znajduje się w wyjątkowym miejscu na mapie Małopolski. Zlokalizowany jest obok Wieliczki, niedaleko centrum Krakowa, w przepięknym rejonie, słynącym ze swoich walorów krajobrazowych i przepięknych panoram, rozciągających się niemal z każdego zakątka miejscowości. Dajemy Państwu możliwość organizacji imprez okolicznościowych (chrzcin, jubileuszy, komunii) w tym wyjątkowym otoczeniu, sprzyjającym celebracji ważnych wydarzeń. Wszystkie osoby zainteresowane organizacją chrzcin, jubileuszy, komunii czy innych imprez okolicznościowych zapraszamy do kontaktu z Hotelem Vinnica, położonym w Wieliczce koło Krakowa.

Chrzciny, jubileusze, komunie w Hotelu Vinnica

W Hotelu Vinnica do Państwa dyspozycji pozostają dwie przestronne i klimatyzowane sale bankietowe, które doskonale nadają się do wyprawiania każdego rodzaju imprez okolicznościowych, np. jubileuszy, komunii czy chrzcin. Przed każdym przyjęciem starannie przygotowujemy wystrój sal i stołów, by spełniły one wszystkie oczekiwania, a profesjonalna obsługa dba o to, by uroczystość przebiegała bez zakłóceń i w dobrej atmosferze. Nasz hotel położony jest w doskonałej lokalizacji (Wieliczka koło Krakowa) i przygotowany pod każdym względem do organizacji imprez okolicznościowych. Goście zaproszeni na przyjęcia mogą skorzystać z zaplecza hotelowego – posiadamy komfortowo wyposażone pokoje i apartamenty, które umożliwią wypoczynek po świętowaniu chrzcin, komunii lub jubileuszu. 

korona

Hotel Vinnica

Sygneczów 1
32-020 Wieliczka